среда, 12 октября 2011 г.

І знову блокнотик!

Всім привіт!
Настрій на нулі... все-таки я залишилась абсолютно сама. 
Але до цього "щасливого" дня я встигла плідно попрацювати. Щось не можу я зійти з теми блокнотиків, мені так подобається їх робити абсолютно з нуля. А ще ніяк не можу відійти з літньої теми. Навіть не хочу купляти осінній папір... осінь мене не надихає чомусь. Тому знову квіточки, метелики і насичені кольори. Примітивно, на низькому рівні порівняно з іншими скрап-майстринями, але маю те що вмію... Не дивлячись на це хочу приняти участь в завданні "Блокнотики" від блогу "Скрап Магія" ось тут http://scrapmagia-ru.blogspot.com/2011/10/blog-post_09.html до 01.11.
І серединка:
Ось такі справи. Бажаю вам хороших осінніх днів, цінуйте тих хто поруч!

6 комментариев:

 1. Так, що за настрій такий? А ну відкинути всі погані думки!!! Усе буде кльово!!!!
  Чудовий блокнот вийшов!!! Яскравий і позитивний такий))) Я б його назвала Ностальгія за літом. І я б не сказала, що він примітивний. Я наприклад не люблю наляпаного. Тут бумажка подиви яка кльова вже сама по собі.
  Успіхів в завданні!!!

  ОтветитьУдалить
 2. Олічка
  Так бумажка мені дійсно сподоблась, я як тільки її побачила в "Зроби Сама" зразу замовила) Величезне тобі дякую за підтримку!

  Рената
  Дякую)Згодна на обмін блокнотиками?)

  ОтветитьУдалить
 3. отлично получилось!очень по-летнему!
  Спасибо за участие в задании СкрапМагии!

  ОтветитьУдалить
 4. Не нужно никогда занижать свою самооценку, хоть многиие из нас и любят это делать... Отличный яркий блокнотик получился!

  ОтветитьУдалить
 5. Катя, спасибо, буду стараться=))))

  ОтветитьУдалить

Большое спасибо за комментарии!) Я их очень ценю! :)