среда, 9 мая 2012 г.

Про моє дизайнерство і цукерочку від Scrap Boutique!

Привіт!

Хочу трошки похвалитися))) я вчора отримала водійські права!))) Все, тепер я перейшла від статусу пішохода, до статусу "убивці" (так мило на водіїв-початківців кажуть через букву "У" на машині). 

А ще я закінчила альбом для замовниці, і самим ближчим часом вам його покажу.
Сьогодні хочу трошки розповісти про свою роботу дизайнером. Мій головний обов*язок це створення цікавих МК. Я дуже стараюсь... єдине чим я не задоволена, так це якістю своїх фото. МК може бути дуже цікавим, але не дуже якісні фото справляють погане враження (принаймні то мені так здається). Я вже і на підвіконник, і на стіл, і в світлу, сонячну погоду... все ніяк(  Напевно треба лайт бокс робити. Але халепа в тому, що я не маю трьох ламп для підсвітки сторін(

Ну добре... то я щось перейшла не на те...

Хочеться сказати, що робота і сам процес створення МК мені дуже подобається. І навіть подобається ламати голову над питанням: чим би то читачів блогу потішити, зацікавити...

Ну і що ж там приховувати... я задоволена))) Тим більше співпрацювати з командою адміністраторів досить просто і приємно.

А тепер про найголовніше... 

Блог Scrap Boutique розігрує мега цукерку! Машинку для вирізання і тиснення Spellbinders — Grand Calibur!

Напевно для кожної майстрині це мега мрія... А адміни такого прекрасного блогу дарують можливість її втілити в реальність!
Не зволікайте, записуйтесь ось ТУТ
Маєте час до 8 червня. А розіграш відбудеться 10,06!

А ще ласкаво запрошую в магазин scrapbooking.com.ua. Там багато класних товарів!)))І користуючись можливістю я усіх-усіх вітаю з Днем Перемоги! Це дійсно велике свято, яке ми мусим пам*ятати завжди. Нехай у вашій країні, у ваших сім*ях завжди панують мир і спокій!

Не на довго прощаюсь з вами!))))

2 комментария:

  1. Вітаю з отриманням водійських прав))))) А я все ніяк не наважуся піти на курси. Страшно сідати за кермо))

    ОтветитьУдалить
  2. Наталочко, ну я вітаю з отриманням прав ;) і вітаю в лавах жінок-водіїв ))
    чекаю на альбом і на МК )))
    чому ти їх тут не показуєш? ;)

    ОтветитьУдалить

Большое спасибо за комментарии!) Я их очень ценю! :)