среда, 8 августа 2012 г.

ВЕЛИКА ЗАКУПКА ЗАГОТОВОК ДЛЯ ЛИСТІВОК!)

Привіт! А я повернулась з відпочинку) Відпочила просто чудово. Трошечки пізніше буде репортаж з відпочинку.

А у вас як справи? Розкажіть мені будь-ласка в коментах що сталось новенького і цікавенького у вас чи в світі скрапу))) Звичайно, щоб бути в курсі всіх новин я зараз пробіжусь по ваших блогах. 

Повернулась я до вас з чудовою новиною. Знайшла я можливість замовити заготовки для листівок 10*15 см з першокласного, гладенького, білосніжного картону, товщиною 250г на м3. За чудовою ціною: 95 копійок! Такої ціни ще ніхто не ставив, і ніде я такої ціни не бачила. 

Організовувати і влаштовувати всю закупівлю буду я.

Потрібно назбирати багато людей))))

Якщо буде багато бажаючих, то зробим хорошу закупку! Можливо когось цікавлять заготовки інших кольорів? А взагалі когось цікавить така закупка?

Розмістіть будь-ласка повідомлення про закупку в себе в блозі з ссилкою на цей пост, нехай бажаючі відпишуться в коментарях, так буде краще підрахувати кількість. Ну і за одно буду вдячна за приблизну кількість штук заготовок.

ВАЖЛИВО! Мінімальної суми замовлення немає. Тому закупка відбудеться в будь-якому випадку. Але, якщо буде мало бажаючих, то немає смислу її проводити. 

Все, буду надіятись, що я вас зацікавила.

Тепер біжу по ваших бложиках, дивитись на ваші творіння)

1 комментарий:

  1. о, пропажа явилась :))))
    привет-привет!! :) рада, что ты отдохнула! Я все мечтаю, а отдыха не предвидится... Ну да ладно, не будем о грустном. Заготовки - интересная вещь, я возьму, но сколько штук еще не знаю. И главное, чтобы деньги были в нужный момент :) Но я буду участвовать точно. А больше ничего закупать не планируешь?

    ОтветитьУдалить

Большое спасибо за комментарии!) Я их очень ценю! :)